Розвиток особистого бренду без витрат на рекламу завдяки платформі Clinics UP

Онлайн-платформа Clinics UP — єдиний сервіс в Україні, що дає можливість спеціалістам сфери Health&Beauty безкоштовно отримувати зацікавлених клієнтів та розвивати особистий бренд, не витрачаючись на рекламу.

Спочатку розберемось, які саме спеціалісти належать до галузі Health&Beauty? Це всі фахівці, які допомагають клієнтам вдосконалювати свою зовнішність та піклуватися про здоров’я. А саме: лікарі, стоматологи, косметологи, візажисти, татуювальники, масажисти, трихологи, барбери, спортивні тренери тощо. Перелік дуже довгий.

Всі ці спеціалісти об’єднані спільними рисами:

  • Працюють особисто с кожним клієнтом, його тілом, тому мають особистий підхід до кожної людини;
  • Надають послуги, які здебільшого передбачають ймовірне повернення до того ж фахівця на повторний прийом/процедуру;
  • Специфіка роботи передбачає довірливих відносин між клієнтом та спеціалістом, тому дуже важливо формування особистого бренду.

Просування особистого бренду

Спеціалісти галузі Health&Beauty мають певні складності у просуванні:

  • Дуже велика конкуренція серед фахівців;
  • Робота у клініці/ салоні заважає формуванню особистого бренду. Клієнти записуються до певної клініки, а не до фахівця. Тому немає професійного розвитку та виникає залежність спеціаліста від місця роботи;
  • Для залучення клієнтів потрібно вкладати кошти у рекламу в соціальних мережах, у блогерів, на різних дошках оголошень тощо. Не кожен фахівець має такі ресурси для просування.

Онлайн-платформа Clinics UP допоможе у формуванні та просуванні особистого бренду кожному спеціалісту галузі Health&Beauty!

Фахівці, що реєструються на платформі, мають персональну сторінку з рейтингом та відгуками, може розміщувати тут своє портфоліо та спілкуватися з потенційними клієнтами без створення власного сайту.

Крім того, клієнти самостійно знаходять фахівця та записуються на прийом. Не потрібні витрати на рекламу чи інші інструменти просування.

Як приєднатися до онлайн-платформи Clinics UP?

Щоб стати частиною ком’юніті Clinics UP, достатньо лише зареєструватися на сайті https://clinics-up.com/ та заповнити актуальною інформацією власну сторінку. Вже з першого дня реєстрації спеціаліст має можливість отримати зацікавлених клієнтів!