СБУ повідомила про підозру ще двом псевдопосадовицям окупаційної влади Херсона

За інформацією: Суспільне Херсон.

Ілюстративне фото: УНІАН

На Херсонщині так звана виконувачка обов'язків "Министра труда и социальной политики ВГА" і "заместитель министра финансов Херсонской области" отримали підозру у колабораціонізмі від Служби безпеки України, повідомило на сторінці у Facebook УСБУ України в Херсонській області.

Перша псевдоочільниця "відповідала" за виконання покладених на "департамент" завдань з реалізації державної політики Росії у сфері соціального захисту населення, зайнятості та трудової міграції, соцстрахування та пенсійного забезпечення. Також вона була однією з ініціаторів "евакуації" херсонських дітей до тимчасово окупованого Криму та РФ.

Херсон. Дві колаборантки отримали підозру від СБУ Фото: СБУ Херсонщини/Facebook

Іншу колаборантку спочатку призначили так званою начальницею "Департамента финансов Херсонской области ВГА Херсонской области". Вона забезпечувала діяльність бюджетної системи, підконтрольній окупаційним військам. Зокрема, формувала апарат так званого "департамента финансов", вела документацію, пов’язану зі складанням бюджету тимчасово окупованих територій, "опікувалась" розподілом зарплати бюджетникам та виплатами пенсій. Згодом її підвищили та призначили "заместителем министра финансов Херсонской области".

"Високопосадовиці" з іншими колаборантами втекли на лівий берег Дніпра. Обом жінкам за вчинене загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Новости Украины