Що робити, якщо виникла помилка під час вибору за VIN-кодом?

Що робити, якщо виникла помилка під час вибору за VIN-кодом?

Якщо номер VIN не знайдено, коли ви вибираєте автозапчастину за VIN, це створює певний тип проблеми — замість того, щоб купувати правильну автозапчастину для свого автомобіля, ви купуєте ту, яка належить комусь іншому.

Найкращі способи усунення помилок при виборі за VIN-кодом

Якщо сталася помилка під час вибору автозапчастини за VIN-номером, клієнт може звернутися до кол-центру виробника.

Під час вибору автозапчастин за номером vin-коду ви можете зіткнутися з помилками, якщо пошук буде неточним. Якщо це станеться, дотримуйтеся цього і просто зніміть автозапчастину, щоб уникнути додаткової плати та помилок.

Ми усвідомлюємо, що немає нічого ідеального і іноді трапляються помилки. Ми прозоро ставимося до нашої гарантії, а також спрощуємо для клієнтів можливість виправити ці помилки, надіславши електронний лист своїй команді підтримки.

VIN-код я засіб пошуку автозачастин для свого авто

Код VIN (ідентифікаційний номер транспортного засобу) — це інструмент для пошуку автозапчастин для вашого автомобіля. Цей код іноді помилково називають «СЕРІЙНИМ НОМЕРОМ», загадково прихованим на задній частині дверей кожного автомобіля з двигуном, а не на ідентифікаційній картці автомобіля.

Багатьох помилок можна уникнути, отримавши свій VIN-код і знайшовши відповідну інформацію про виробника автозапчастин за допомогою VIN-коду замість допомоги власника магазину.

Знайти автозапчастини по VIN-коду свого автомобілю можно на цьому сайті: https://altstar.ua/vinsearch-page

Інша причина використання VIN-коду для пошуку автозапчастин полягає в тому, що неважливо, якщо він випадково зламався чи подряпався, на відміну від інших ідентифікаторів, таких як номерні знаки, які мають комбінації цифр, які змінюються щороку, або логотипи автомобілів, які також іноді видалятися.

Багато людей помилково вважають, що шукати автозапчастини за VIN-номером можна, лише якщо ви знаєте виробника свого автомобіля. Але це неправда, оскільки на eBay, Amazon або навіть у вашому місцевому магазині можна знайти автозапчастини багатьох різних виробників.

Важливо переконатися, що ви замовляєте правильну деталь для свого автомобіля, щоб він не зламався в дорозі і не коштував вам більше грошей, ніж мав би. Щоб допомогти цьому процесу, ми створили інфографіку з усіма етапами замовлення автозапчастин за VIN-номером.

Новости Украины