Сотні вінниччан прийшли отримати безкоштовну вакцину Pfizer

17 липня у Вінницькому центрі масової вакцинації справжній ажіотаж. Черга охочих тягнулась довгим живим ланцюгом у далечінь. Сотні людей прийшли аби вакцинуватись від коронавірусу до пункту щеплення за адресою вул. Соборна,68 (приміщення Експоцентру).

У місті вперше людей імунізують вакциною «Pfizer». Її можуть отримати вінничани, яким виповнилося 18 років. Центр працює з 10:00 до 14:00. Вакцинують містян безкоштовно.

Вакцинація проходить у порядку живої черги. При вході до приміщення кожному вимірюють температуру, менеджер проводить невелику інформаційну кампанію – пояснює, що за вакцина, хто виробник, як вона переноситься.

Далі кожен має заповнити інформовану згоду на проведення щеплення, де вказуються свої дані – ПІБ, де проживають, чи немає ніяких наявних захворювань.

Потім потрібно пройти реєстрацію. Там працівники вносять дані у медичну програму, аби сімейні лікарні знали, хто з їхніх пацієнтів уже отримав вакцину.

Після цього у кабінеті щеплення здійснюється вакцинація. 30 хвилин після введення вакцини, людина присутня на території пункту щеплення, аби у разі реакції, їй могли надати невідкладну допомогу.

Лікарі кажуть, очікували людей, проте сьогоднішній день побив усі рекорди. Припускають, більшість навмисно чекали вакцинації саме «Pfizer».

Джерело

Источник