У Вінниці відкрили виставку старовинної зброї

У Вінниці в обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Зброя та військове спорядження: від давнини до сучасності». Виставковий проєкт приурочений до 30-річчя Незалежності України. Усі охочі мають змогу дізнатись про предмети озброєння від кам’яної доби до середньовіччя. Адже впродовж тисячоліть зброя вирішувала хід історії, саме у ній втілювались передові технології, вміння та знання людства.

Виставковий проєкт відбувся у рамках міжмузейного обміну. Він репрезентує раритетну зброю та військове спорядження з фондових зібрань Національний музей історії України (288 предметів) та Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Така міжмузейна співпраця розширює можливості презентації раритетних експонатів у регіонах. Цього разу завдяки їй вінничани матимуть можливість споглядати найкращі зразки озброєння з колекції Національного музею історії України, прослідковуючи еволюцію зброї від палеоліту до сьогодення.

Відкриття виставки зібрало її організаторів і творців, а також усіх поціновувачів зброярської майстерності та дослідників зброї різних історичних періодів.

Відвідати виставку зброї всі бажаючі зможуть до 5 грудня.

Вартість квитків по експозиції

 – для дітей — 10 грн (до 18 років)

 – для студентів — 20 грн

 – для дорослих — 30 грн

 – оглядова екскурсія — 100 грн

Квиток на виставку зброї:

 – для дітей та студентів — 30 грн

 – для дорослих — 50 грн

 – тематична екскурсія — 100 грн

Комплексний квиток (включає огляд експозиції та виставки зброї):

 – для дітей та студентів — 40 грн

 – для дорослих — 60 грн

Джерело

Источник