Сумчанки з бронзою кубка європейських чемпіонок

За інформацією: Суспільне Суми.

У турецькій Аланії завершився розіграш кубка європейських чемпіонок з індорхокею серед жіночих команд. Команда муніципального спортивного клубу "Сумчанка" у матчі за "бронзу" зустрілась сьогодні з бельгійським клубом "Royal Racing Club Bruxelles".

"У матчі за медалі дівчата зробили все, що він них залежало. Ми у Суми веземо "бронзу", — повідомила менеджерка сумського команди Марина Солодовник.

Відкрила рахунок у першій десятихвилинці (на сьомій хвилині гри) відкрила Вероніка Мовчан. У другому не забивали ані українки, ані бельгійки.

На 25 хвилині бельгійки відігрались, але за хвилину Катерина Шоколенко знов вивела "Сумчанку" вперед.

На 33 хвилині перевага сумської команди вимірюється двома м’ячами – голом відзначилась Анастасія Воевода. А на 37 хвилині привітання приймала Анна Танченко.

У підсумку "Сумчнака" перемогла з рахунком 4:1. Підопічні Світлани Макаєвої здобули "бронзові" медалі.