Тканини для пошиття спецодягу від компанії STG – великий вибір та відмінна якість

Різноманітні галузі господарювання, на кшталт нафтогазового сектору, металургії чи видобутку корисних копалин, енергетики та машинобудування вимагають особливих заходів безпеки для зайнятих працівників, оскільки умови їхньої праці передбачають перебування в шкідливому чи небезпечному для здоров’я середовищі. Особисту безпеку працівників гарантують різноманітні засоби індивідуального захисту, в тому числі спеціальні захисні костюми та спецодяг, для пошиття якого використовуються високоякісні тканини. Саме завдяки тканині від компанії СТГ ЮА спеціальний формений та робочий одяг отримує відповідні якісні та безпекові показники.

Параметри, які пред’являються до тканин для пошиття спецодягу

Для виготовлення спеціального одягу використовують різні за якісними параметрами тканини, на кшталт синтетичних, натуральних чи сумішевих., Незалежно від складу тканин, які можна замовити та придбати на сайті stg.ua, є:

  • достатньо міцними та стійкими до механічних ушкоджень та водночас забезпечувати безпеку та комфортні умови роботи працівників;
  • стійкими до загальновиробничих видів забруднень на кшталт бруду, сажі, металевої стружки, мастила, різноманітних порошків тощо;
  • гіпоалергенними та стійкими до впливу погодних факторів у вигляді дощу, вітру чи ультрафіолетових сонячних променів.

Вказані тканини також відзначаються формостійкістю, довговічністю та простотою в обслуговуванні. З використанням синтетичних тканин (поліестеру, еластану та синтетичних поліамідних волокон) здійснюють пошиття полегшеного варіанту робочого одягу, який водночас добре захищає робітників надмірної вологості та поривів вітру.

Бавовняне волокно, що складає основу натуральних тканин забезпечує комфортне носіння одягу, який безпосередньо контактує з тілом працівника. Саме такі тканини використовують для пошиття спеціального форменого одягу працівників сфери обслуговування (ресторанів, готелів, баз відпочинку), медичних закладів та наукових лабораторій. В сумішевих тканих поєднана комбінація різних натуральних та синтетичних матеріалів, завдяки яким спеціальний одяг стає надзвичайно зносостійким, антистатичним, повітропроникним та гігроскопічним, міцним до розривів та стійким до усадки та зберігає свою форму навіть після багаторазового прання.

Асортимент тканин для пошиття спецодягу

Вибір тканини для пошиття спеціального одягу залежить від сфери застосування захисного робочого костюму та суто специфічних вимог до тканини, на кшталт стійкості до частого дезінфікування, водо- чи пилонепроникності, антистатичності, вогнетривкості тощо. Асортимент тканин від компанії STG включає тканини, які:

  • надійно захищають працівників від забруднень загального типу;
  • стійкі до впливу статичної електрики витримують абразивні навантаження;
  • убезпечують працівника від іскор та відкритого полум’я та різноманітних за хімічним впливом агресивних середовищ.

Всі тканини від компанії STG є зносостійкими, відповідають вимогам гігієнічності та мають презентабельний зовнішній вигляд.

Новости Украины