TVORCHI про виступ у Лондоні: Ми ніколи не працювали з російським агентством

TVORCHI про виступ у Лондоні: Ми ніколи не працювали з російським агентством

Фото: надано прес-службою групи TVORCHI

Представники України на конкурсі «Євробачення-2023» гурт TVORCHI спростували чутки про те, що їхній виступ у Лондоні організувало російське концертне агентство. За словами музикантів, договір було укладено лише з українською компанією KONTRAMAKA, проте вона не узгоджувала з ними своїх партнерів.

— Ми ніколи не співпрацювали з російськими агентствами. Організатор нашого концерту в Лондоні — українська компанія «Контрамарка». Саме з нею в нас заключений договір на цей виступ. «Контрамарка» не погоджувала з нами своїх партнерів. На узгодженій нами афіші не було логотипів інших компаній чи пабліків. Нам прикро, що ця ситуація має місце. Наша позиція була, є і буде незмінною — гостре засудження будь-якої співпраці з російськими агентствами і компаніями. Ця ситуація точно не відображає наших принципів і цінностей, – повідомили музиканти у коментарі «КП в Україні».

TVORCHI, а також низку інших українських артистів почали звинувачувати у «зраді» після публікації активістки Олени Іващенко. На тлі скандалу з піснею «Батьківщина» гурту Kalush дівчина заявила у сторіс, що колектив співпрацює з російським агентством Inhype, але замовчує цей факт у соцмережах. За її словами, компанія нібито організувала у Лондоні виступ переможців «Євробачення», а також інших українців: Monatik, Alekseev, TVORCHI, Артема Пивоварова і гурту «Ляпис Трубецькой». У відповідь представники компанії KONTRAMAKA заявили, що благодійні концерти деяких зірок зі списку організовувала філія їхньої компанії.

Джерело

Новости Украины