В Ужгороді у трох місцевих жителів виявили наркотики

.

Усі події трапились вчора, в Ужгороді.

Перший випадок — на вулиці Комендаря. Близько 15-ї години ТОРівці помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з ними та сховався за будинком. Зупинивши його та поспілкувавшись, поліцейські звернули увагу на те, що чоловік нервує і намагається щось приховати, тому провели поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у гаманці громадянина згорток, в якому містилась речовина, зовні схожа на наркотичну.

Другий випадок трапився на площі Шандора Петефі. Патрулюючи місто, близько 20-ї години, інспектори помітили невідомого, який різко змінив напрямок руху, побачивши службову автівку. Поліцейські зупинили його і під час спілкування помітили, що чоловік поводить себе підозріло, тому вирішили провести поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у пачці з-під сигарет громадянина самокрутку із речовиною, ймовірно, наркотичною.

Третя подія трапилася на вулиці Минайській. Близько півночі поліцейські помітили велосипедиста, який різко змінив напрямок руху, коли побачив їх. ТОРівці зупинили його та помітили, що громадянин щось приховує у сумці. Провівши поверхневу перевірку, патрульні виявили зелену рослину, зовні схожу на наркотичну.

В усіх випадках патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

Пам‘ятайте, що за зберігання наркотичних речовин передбачена кримінальна відповідальність!