В Україні створили недорогий електричний позашляховик для ЗСУ

Електромобіль під назвою Eleek представив український виробник електробайків на виставці Com Auto Trans у Києві.

Ця нова розробка є легким електричним баггі, яке важить всього 240 кг і може подорожувати до 150 км без необхідності підзарядки.

Його вартість становитиме близько 10 000 доларів.

Eleek має двомісний кузов і призначений насамперед для потреб Збройних Сил України. Виробник вже постачає електробайки для захисників України і тепер планує розширити свій асортимент серйознішою технікою. Цей український позашляховик ідеально підходить для безшумного переміщення в умовах бойових дій, а також має висувні кріплення для ношення поранених.

Eleek оснащений двома невеликими моторами на задній осі загальною потужністю 16 к.с. (12 кВт), що дозволяє йому розганятися до 55 км/год. Його акумуляторна батарея ємністю 9 кВт∙год забезпечує запас ходу до 150 км, а повне заряджання займає всього 3 години. Цікавою особливістю є те, що батарея є швидкознімною і може використовуватися як павербанк для підключення різноманітних електроприладів.

Eleek представляє собою перспективну та екологічно чисту альтернативу для військових потреб, а також може знайти застосування в інших сферах, де вимагається маневреність і незалежність від традиційних джерел палива. Його легкість, дальність подорожей та можливість використання батареї як павербанку роблять його цікавим варіантом для різних ситуацій і завдань.

Новости Украины