В Україні виходить козацький трилер «Максим Оса та золото Песиголовця»

В Україні виходить козацький трилер «Максим Оса та золото Песиголовця»

Фото: Кадр з фільму «Максим Оса та золото Песиголовця»

З 13 жовтня у кінотеатрах стартує показ нового українського фільму про незвичайні пригоди козака Максима Оси.  «Максим Оса та золото Песиголовця» знято за мотивами одноіменного коміксу Івана Баранька. Нам обіцяють пригодницький трилер з козацькими пригодами з елементами детективу та фентезі.

Перша половина XVII сторіччя. Польський король відправляє козакам золото як гарантію того, що вони не почнуть повстання. П’ятеро козаків мають передати цю данину хорунжому корсунського полку Максиму Осі. Але живим до місця зустрічі добрався лише один скалічений посланець і без золота. Разом з ним Максим Оса вирушає на пошуки побратимів та знаходить їх убитими.

У злочині представники польської шляхти спочатку звинувачують самого хорунжого, але, згадавши про легендарні подвиги козака, змінюють свою думку. Натомість Оса отримує завдання розслідувати, хто вбив козаків та вкрав золото.

Виконуючи цю непросту справу, Максиму Осі доведеться зіштовхнутись з потусторонніми силами – відьмами та Песиголовцем.

В Україні виходить козацький трилер «Максим Оса та золото Песиголовця»

Жанр: пригоди, детектив, фентезі.

Компанія-виробник: Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Режисер: Мирослав Латик.

Автор сценарію: Ігор Баранько, Мирослав Латик, Андрій Бабик.

У ролях: Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньг, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

Тривалість: 01:43.

Реліз: 13 жовтня.

 

Джерело