В Україну намагались завезти білоруські засоби від комарів на 1,6 млн грн, видаючи їх за турецькі. Фото

Митники вилучили понад 3 тонни засобів від комарів білоруського виробництва на 1,6 млн грн. Щоб завезти в Україну цей товар, підприємство із Чернігівщини намагалось видати товар за турецький, переклеївши етикетки.

Про це повідомили в пресслужбі Київської митниці. На ділків було складено протокол про порушення митних правил, а товар вилучено.

«Київською митницею викрито ділків, підприємство з Чернігівщини, яке намагалося імпортувати в Україну 3,3 тонни пластин для фумігаторів білоруського виробництва на 1,6 млн грн, видавши їх за турецькі. Однак під час митного огляду вантажу працівники митниці встановили, що на коробах, в яких переміщується товар, наявні маркувальні етикетки з ознаками їх заміщення. Тобто на первинну маркувальну етикетку наклеєна інша», – розповіли в пресслужбі.

При цьому на первинній маркувальній етикетці наявні відомості про виробника товару – підприємство у столиці Республіки Білорусь.

«Щоб знищити білоруський слід, зі всіх пластин ділки зняли заводську первинну захисну упаковку, і засіб від комарів транспортувався просто насипом у коробах. Однак під час огляду митники де-не-де знайшли рештки упаковки з маркуванням «ТУ BY», – резюмували в митниці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, суд наклав мільйонний штраф на жінку, яка намагалась незаконно ввезти на територію України антикваріат. Це столові прибори, вази статуетки, скриньки та інше, серед яких вироби авторства всесвітньо відомого французького ювеліра та майстра скла Рене Лаліка.

Джерело

Новости Украины