«Він пішов добровольцем захищати нашу країну»: у Полтаві попрощалися із полеглими воїнами

За інформацією: Суспільне Полтава.

Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві рідні, знайомі та побратими попрощалися із чотирма воїнами, які загинули під час оборони України. Бійці полягли у Харківській та Донецькій областях, повідомив Суспільному речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Біля домовини 38-річного військового з Полтави Максима Запічного плакали його донька, син та дружина.

"Загинув Запічний Максим, позивний «Шерлок». Він воював із 2014-го року у складі 91-го саперно-інженерного полку. Був у ДАПі (Донецькому аеропорті – ред.), Мар’їнці, Авдіївці. Тоді він повернувся до сімейного життя, в нас народилася донечка. З початком повномасштабного вторгнення він знову пішов воювати. Він був найоптимістичнішою і найсвітлішою людиною", – говорить дружина загиблого Максима Запічного Єва Тур.

Попрощатися із полеглими військовими прийшли рідні, знайомі та побратими. Фото: Суспільне Полтава

За словами дружини Максима Запічного, він був добровольцем. Молодший сержант загинув 30 вересня на бойовій позиції на Харківщині.

"У Харківській області розміновував позицію, знайшли міну «ОЗМ» — так звана вистрибуюча осколкова міна. І коли він її розміновував, орки заложили якийсь сюрприз, і вона в руках в нього розірвалася. Це був мій товариш, ми разом працювали", – розповідає товариш загиблого Максима Запічного Юрій Ковтун.

Прощання із Максимом Запічним. Фото: Суспільне Полтава

Прощання із полеглими захисниками України влаштували біля Свято-Успенського собору у Полтаві. Серед них 19-річний солдат Костянтин Кузнєцов. Він загинув 25 вересня на Харківщині

Люди, які прийшли на прощання із військовими. Фото: Суспільне Полтава

Серед полеглих – 55-річний старший сержант Сергій Єрмоленко. Він поліг 27 вересня поблизу села Ізюмське, що на Харківщині.

"Ми проживали в Луганську, коли почалася війна 2014-го року, ми переїхали. Батько поїхав до Києва, я сюди приїхала, у Полтаву. Потім почалася війна повномасштабна в Україні і батько вирішив піти на війну. Він пішов добровольцем захищати нашу країну. Розповідав, що все буде добре, що Україна переможе", – каже донька загиблого Сергія Єрмоленка Ганна Єрмоленко.

Прощання влаштували біля Свято-Успенського собору. Фото: Суспільне Полтава

Унаслідок артобстрілу загинув 54-річний сержант Анатолій Швецов. Сталося це 29 вересня на Донеччині.

"У селі немає жодних родини, які його не знають, які його не пам’ятають дуже добрим, гарним, чуйним. Гарний батько, гарний дід. Вирішив піти у Збройні сили ще 2019-го року", – говорить односелець загиблого Анатолія Швецова Ігор Мороховець.

Його поховали у селищі Диканька, а інших воїнів на кладовищі у селі Затурине біля Полтави.