Вже немає місць для ковідних хворих у Херсоні в лікарнях

Жахаюче стрімкими темпами погіршується ситуація з епідемією коронавірусу в обласному центрі. Хоча лікарні регіону заповнені ковідними хворими в середньому на 72 відсотки, в Херсоні для таких пацієнтів вільних місць уже не залишилося. Їх направляють до стаціонару сусіднього міста Олешки, розглядають можливість відкриття для них і лікарні селища Білозерка.

Та водночас частина мешканців обласного центру й регіону досі поводяться так, наче епідемії у природі не існує. Факт масового нехтування карантинними вимогами фіксує Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Лише за тиждень тут виявили факти порушення цих вимог на 104 із 356 перевірених об’єктах торгівлі харчовими продуктами, на семи підприємствах громадського харчування з перевірених 39.

І навіть у п’яти дитсадках та двох школах не проводився температурний скринінг працівників, не було місць для централізованого збору використаних масок. У свою чергу, працівники поліції Херсонщини також склали на порушників карантинних вимог аж 343 адміністративних протоколи. Найбільш поширеним із них залишається категорична відмова окремих осіб надягати захисні маски у громадських місцях, в магазинах і в транспорті. Такі відмовники вже отримали в народі іронічне прізвисько «ковідні дисиденти».

https://khersonci.com.ua

Источник