Власник комплексу в Запоріжжі, куди не пустили військового у формі, прокоментував інцидент

Владелец комплекса в Запорожье, куда не пустили военного в форме, прокомментировал инцидент

Учора, 1 червня, у Запоріжжі на територію пляжно-розважального комплексу Pool&Beach не пустили військовослужбовця, бо він був у формі.

Власник закладу Артур Гатунок пояснив це посиленою охороною та некоректною роботою адміністратора.

Про це Артур Гатунок написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

— Деяким критикам ФБ скрізь бачиться зрада! Дійсно, сьогодні (1 червня — ред.) волонтери проводили свято для дітей — тому охорона працювала в посиленому режимі. Було розпорядження не пускати людей зі зброєю, зокрема військових зі ЗБРОЄЮ. Адміністраторка не коректно донесла інформацію до людини у формі, але одразу після інциденту цю помилку виправили і всіх людей без зброї пускали до комплексу, так як і минулого року! — повідомив бізнесмен і колишній депутат Запорізької обласної ради Артур Гатунок.

Нагадаємо, військовослужбовець хотів випити кави на території пляжно-розважального комплексу, але його не пустили. Адміністратор закладу сказала, що чоловік у військовій перелякає відвідувачів. Після розголосу на сторінках комплексу в соцмережах вибачилися за некоректне висловлювання, повідомили, що з адміністраторкою провели роботу і заявили, що їх можна відвідувати у військовій формі.

Джерело

Новости Украины