Володимир Зеленський нагородив медаллю військовослужбовця Львівського прикордонного загону

Фото: Львівський прикордонний загін

24 серпня відбулася урочиста церемонія нагородження відзнаками та медалями українців за особливі заслуги. Одну з медалей, згідно з указом президента України, отримав військовослужбовець Львівського прикордонного загону.

Як повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, медаллю «Захиснику Вітчизни» нагородили старшого прапорщина Григорія Михайловича Федика. Відзнаку вручив особисто Володимир Зеленський, «за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм».

Старший прапорщик Григорій Федик уже більше 11 років служить у Львівському прикордонному загоні. Колеги зазначають, що 2014 року він захищав Україну у зоні проведення антитерористичної операції, безпосередньо залучався до виконання службово-бойових завдань на визначеній ділянці відповідальності, неодноразово наражаючись на небезпеку, провокації та диверсійну діяльність з боку незаконних збройних формувань.

У повсякденній діяльності військовослужбовець охороняє державний кордон. Зокрема, неодноразово виявляв нелегальні товари у мандрівників — наркотичні речовини та зброю. До прикладу, у лютому 2020 року під час огляду транспортного засобу на в’їзд в Україну виявив близько 20 кг наркотичної речовини рослинного походження в запасному колесі автомобіля.

Читайте також: Педагога Львівського фізмат-ліцею нагородили відзнакою «Заслужений вчитель України»

Источник