У Бердянську окупанти вчергове похвалились вкраденим хлібокомбінатом

В Бердянске оккупанты в очередной раз похвастались украденным хлебокомбинатом

У Бердянську окупанти продовжують видавати за власні досягнення вкрадені українські підприємства.

Днями вони хвалились перед іностраними журналістами нікому невідомих змі роботою Бердянського хлібокомбінату.

Несоромлячись демонстрували вкрадене обладнання та промисловий потенціал, до якого не мають жодного відношення.

Підприємство, яке активно розвивалось до війни, зараз працює не на повну потужність, але про це ніхто не каже. Не кажуть і про те, що у перші дні війни росіяни обстріляли машину та поранили співробітників хлібокомбінату, коли ті намагались провести у окуповане місто сировину для випічки хлібу. 

Окупанти всіляко зривали поставки продовольства у Бердянськ. Один з вантажів з мукою окупанти просто викрали, аби поставити місто в залежність від поставок з Криму та намалювати картинку, ніби Україна кинула мешканців окупованих територій.

Виробництво у Бердянську до війни було забезпечено лізинговою закордонною автотехнікою. Постіно оновлювалось обладнання, запускались нові лінії. Але окупанти вкрали усі автомобілі підприємства та досі не можуть дати ради деякому обладнанню.

Варто сказати, що нинішня продукція хлібокомбінату, за словами бердянців, дуже відрізняється від тієї, що була до війни. Жителі окупованого міста неодноразово помічали, що хліб уже не того смаку і часто має якийсь специфічний хімічний запах.

Водій із Дніпра розповів, як у перші місяці захоплення Бердянська вивозив людей з окупованого міста. Читати тут.
 

Джерело

Новости Украины