У Чернівцях показуватимуть європейське кіно: розклад показів

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото ілюстративне. Суспільне Чернівці

У Чернівцях впродовж листопада та грудня покажуть 25 європейських фільмів, зокрема з Каннського кінофестивалю. Покази відбудуться у Кіномистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

Про це йдеться на сторінці центру в Facebook.

Під час показу фільмів збиратимуть благодійні внески для допомоги ЗСУ.

Квитки можна буде купити у касі центру за годину до показу. Для студентів та учнів буде знижка 50%.

Які фільми покажуть

3 листопада, 18:00 – "Найгірша людина у світі"

Фільм з основної програми Каннського кінофестивалю у 2021 році.

На одній з вечірок тридцятирічна Юлія зустрічає чарівного молодого чоловіка. У дівчини є успішний хлопець, проте її власне життя і кар’єра не реалізовані. Сподіваючись нарешті влаштувати своє життя, вона кидається у вир кохання та нових стосунків.

4 листопада, 18:00 – "Герой"

Фільм іранського режисера Асгара Фаргаді про боржника Рахіма, якого випускають з в'язниці, аби він знайшов гроші. Прем'єра картини відбулася на Каннському кінофестивалі у липні 2021 року.

5 листопада, 12:00 – "Гол"

Мультфільм про крота Мунго, який має вийти на роботу шахтарем у копальню свого батька, але хоче стати професійним футболістом та зіграти у футбол за свою країну в Кубку дикої природи.

10 листопада, 18:00 – "Титан" (18+)

Боді-хорор про серійну вбивцю, яка займається сексом з машинами і вагітніє від них. Фільм отримав Золоту пальмову гілку Каннського кінофестивалю у 2021 році.

11 листопада, 18:00 – "Хепі-енд"

Трагікомедія про вплив європейської міграційної кризи на сім'ю юристів з французького міста Кале.

"Через історію стосунків великої родини, через банальні і незначні вчинки героїв поступово формується комічна картина європейської кризи із її ставленням до мігрантів і справжньою вартістю сучасних буржуазних цінностей", – йдеться в описі фільму.

12 листопада, 12:00 – "Ми найкращі"

Драматичний фільм про історію з 1980-х про трьох дівчат з Стокгольма, які вирішили створити музичний колектив, який грає панк-рок. Вони ще не вміють грати на музичних інструментах, а всі довкола кажуть, що в цьому жанру нема майбутнього.

17 листопада, 18:00 – "Тріумф"

Новоспечений режисер керує тюремним театральним гуртком і живе мрією про тріумфальну прем’єру в Парижі. Тим часом уся «трупа» тільки того й чекає, що дозволу на виїзд за межі в’язниці.

Фільм презентували на Каннському кінофестивалі у 2020 році.

18 листопада, 18:00 – "Вас не було на місці"

Драматичний фільм про сім'ю, яка не може оговтатися від наслідків фінансової кризи 2008 року. Можливість покращити своє становище з'явилася у них разом з новим фургоном і власним бізнесом з доставки.

Фільм презентували під час Каннського кінфестивалю у 2019 році.

19 листопада, 12:00 – "Хлопчик у золотих штанях"

Фентезі про двох друзів, у яких вкрали одяг, коли вони вирішилися скупалися. Один з них зміг знайти замість втрачених джинсів незвичайні штани – щоразу, засовуючи руку в праву кишеню, герой витягував гроші.

22 листопада, 18:00 – "Портрет дівчини у вогні"

Події фільму розгортаються у французькій Бретані у 18 столітті. Молода художниця отримує замовлення на весільний портрет дівчини. Днями вона уважно вивчає свою модель, а ночами пише її портрет. Поступово героїні зближуються все сильніше.