У Чернівцях проводять тренінги для переселенців про вирішення побутових конфліктів

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Ілюстративне фото. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях проводять тренінги для вимушених переселенців, які проживають у прихистках про вирішення побутових конфліктів. Також брати участь в тренінгах можуть працівники шелтерів та волонтери.

Про це розповів голова організації "Центр молоді Чернівців" Олександр Гуляєв в ефірі "Українського радіо Буковина".

За його словами, активісти під час видачі гумдопомоги зафіксували труднощі в спілкуванні між переселенцями та працівниками прихистків, а також їхнє емоційне та професійне вигоряння.

"Ми хочемо допомогти переселенцям подбати про свій психологічний стан, навчитися домовлятися між собою, а також запобігти професійному вигоранню працівників прихистків", – розповів Гуляєв.

Тренінги організували в рамках проєкту "Мирний прихисток". Перший тренінг відбувся 3-4 жовтня, там учасники обговорювали, чому виникають суперечки та непорозуміння і як їх вирішити.

Наступний відбудеться 9-11 листопада у приміщенні міськради. Там говоритимуть про навички психологічного відновлення від війни та профілактику професійного вигорання. Зареєструвати можна у формі за посиланням.

Проєкт реалізовують спільно з громадською організацією YouthUp та ЮНІСЕФ.

Раніше Суспільне розповідало про прихисток для вимушених переселенців, який облаштували у колишньому протитуберкульозному дитячому санаторії: