У Чернівецькій області ремонтують міст, який веде до пункту пропуску з Румунією

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Ремонт лівої частини мосту в Сторожинці. Facebook / Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

У Чернівецькій області ремонтують міст в Сторожинці, який веде до пункту пропуску "Красноїльськ" на кордоні з Румунією. Наразі завершили ремонт правого боку моста та розпочали ремонт лівого. Рух здійснюється у реверсному режимі.

Про це йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг області у Facebook.

Зокрема, підрядник проводить роботи із заміни зношеного асфальтного покриття на два шари нового асфальтобетону. Також мають відновити тротуарне покриття і встановити нове бар'єрне і перильне огородження.

Поточний середній ремонт проводить компанія "ШБУ-77". Роботи проводять в межах тендеру на ремонт ділянки дороги від Сторожинця до пункту пропуску "Красноїльськ". Загальна вартість робіт складає 545 мільйонів гривень. Ремонт всієї ділянки мають завершити до кінця 2023 року, йдеться в договорі, оприлюдненому на сайті Prozorro.

Ремонт правої частини мосту в Сторожинці. Facebook / Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

Що відомо

  • Автомобільний міст в Сторожинці побудували у 1963 році, а реконструювали у 1984 році. Загальна протяжність – 68 метрів. У Службі автодоріг області повідомляють, що це перший ремонт за 38 років.
  • Відкрити пункт пропуску "Красноїльськ" у тестовому режимі планували всередині жовтня, казав раніше у коментарі Суспільному заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм. Пункти пропуску "Дяківці" та "Красноїльськ" мають розвантажити інші КПП, зокрема на кордоні з Польщею, які не можуть впоратись з потоком транспорту.
  • Наприкінці жовтня начальник Чернівецької ОВА повідомляв, що добудову пункту пропуску "Красноїльськ" завершили. Відкриття обговорюється з румунською стороною. За його словами, КПП запрацює орієнтовно до середини листопада.