У Харкові увімкнули вуличне освітлення більш ніж на 1000 вулицях

Кількість вулиць, де вмикають ліхтарі, збільшили.

Вулиці Харкова на визначених ділянках освітлюють майже місяць.

У Харкові вуличне освітлення працює на більше ніж 1000 вулицях. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

«Зараз у нас функціонує електротранспорт. Ми освітлюємо більш ніж 1000 вулиць вуличним освітленням у вечірню годину. Крім цього, наші комунальні підприємства працюють по так званій «Зеленій весні», висаджуємо дерева, бо дуже багато лісосмуг були пошкоджені внаслідок обстрілів. Ми висадили там дерева, які будуть рости. Прибираємо вулиці, наводимо порядок у Харкові», — розповів Терехов.

Зазначимо, освітлення вмикають в основному на вулицях у центрі Харкова, на Олексіївці та Холодній Горі. Салтівка залишається переважно темною.

У телемарафоні Ігор Терехов також розповів про військову обстановку. Мер зазначив, що ситуація у Харкові наразі стабільна, однак загроза обстрілів залишається.

«Поточна ситуація зараз у місті Харкові стабільна, бо за поточний тиждень не було обстрілів Харкова. Але небезпека є. Відстань дуже мала від нашого ворога, у будь-який момент може бути обстріл. Ми повинні бути дуже обережними», — сказав Терехов.

Нагадаємо, 1 березня у Харкові почали освітлювати пішохідні переходи. Вуличне освітлення увімкнули вперше 7 березня. Ліхтарі запрацювали із 18:00 до 19:30 у тестовому режимі. Тоді освітлювали центральні вулиці. 

Станом на 24 березня у Харкові вуличне освітлення вмикали майже на 500 вулицях. Кількість освітлених вулиць збиралися збільшити ще на 320.

Джерело

Новости Украины