У Ємільчинському районі, ймовірно, через пічне опалення у приватному обійсті ледь не згоріла літня кухня

ДСНС

8 листопада о 19:00 до рятувальників надійшло повідомлення про займання господарчої будівлі у с. Непізнаничі Ємільчинського району. Як стало відомо, там спалахнуло перекриття дерев’яної літньої кухні, на горищі якої зберігалося сіно. До приїзду рятувальників господарі почали гасити вогонь підручними засобами.

Спільними зусиллями вогнеборців та власників вже о 19:25 вдалося зупинити розповсюдження горіння. Після розбору та проливання конструкцій о 21:15 пожежу ліквідували. Не допущено поширення полум’я всередину кухні та на житловий будинок розташований неподалік. Вогнем знищено 20 кв.м даху.

Попередня причина займання – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення. З’ясувалося, що напередодні у літній кухні господарі готували їжу для худоби на твердопаливній плиті, димовий канал якої зроблений із горючих матеріалів – дерева, лози та глини. Остаточна причина пожежі наразі встановлюється.

Цього ж дня ємільчинські рятувальники ліквідували ще одну пожежу в с. Осова. Там, ймовірно, через занесення стороннього джерела запалення горіли безгосподарчі будинок та сарай.

У ДСНС України в Житомирській області

Источник