У Житомирі затвердили план протиепідемічних заходів щодо коронавірусу

Передбачається створення низки превентивних, профілактичних, роз’яснювальних заходів, а також зміцнення матеріальної бази.

Йшлося про  необхідний запас медичних засобів та засобів індивідуального захисту працівників охорони здоров’я, а також для дезінфекції евакотранспорту після   госпіталізації хворих, підозрюваних та контактних осіб.

Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії закладів охорони здоров’я з  Житомирським обласним лабораторним центром та з Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Розроблений  алгоритм дій у разі, якщо будуть виявлені випадки захворювання.

Моніторинг епідемічної ситуації в територіальній громаді постійно здійснюють управління охорони здоров’я міської ради, ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

В закладах охорони здоров’я  проводяться відповідні навчання персоналу, на підприємствах, установах, закладах освіти — роз’яснювальна робота щодо профілактики коронавірусу.

При появі  таких  симптомів, як підвищення температури, головний біль, кашель, утруднене дихання , слід  звертатися до сімейного лікаря  чи контакт-центр комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради за телефонами: +380 (412) 432-000; 0 (800) 33-52-51.

Житомир протиепідемічні заходи коронавірус епідемічна ситуація

Источник