У Кропивницькому під час благодійного освітянського марафону зібрали 161 тисячу гривень

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому під час благодійного освітянського марафону у громадському просторі "Мир 2.0" зібрали 161 тисячу гривень. На зібрані гроші куплять дрон і теплі речі для військових-вчителів. Про це Суспільному розповіла начальниця управління освіти міськради Лариса Костенко.

Благодійний освітянський марафон "Разом до перемоги" приурочили до Дня вчителя, який в Україні відзначають щороку у першу неділю жовтня.

Благодійний освітянський марафон. Суспільне Кропивницький

На 96 тисяч гривень планують купити теплі речі для вчителів, які нині боронять Україну.

"Мета акції – зібрати гроші і допомогти освітянам, які сьогодні на передовій, на війні. Близько 40 педагогів сьогодні захищають нас від російської агресії і ми підтримуємо їх, чекаємо", – сказала Лариса Костенко.

На зібрані гроші придбають дрон воїнам на фронт. Суспільне Кропивницький

На решту зібраних грошей – 65 тисяч гривень – придбають дрон воїнам на фронт.

"Зараз черга на три дрони і різні активності, це 360 тисяч гривень разом із додатковими акумуляторами. Тут ми хочемо зібрати, 50 тисяч гривень і це буде половинка і найближчим часом зможемо хоча б один замовити", – розповіла співзасновниця громадського простору Krop:hub Катерина Колтунова.

Під час благодійного марафону працювали майстер-класи, ярмарки поробок, випічки та солодощів. Для участі в них містяни обмінювали гроші на фішки.

Працювали майстер-класи, ярмарки поробок, випічки та солодощів. Суспільне Кропивницький

Щорічну міську педагогічну премію імені Василя Сухомлинського отримали п’ятеро вчителів, котрі служать у лавах Збройних сил України. Серед них вчитель математики з позивним "Академік". "Більше морально приємно, що пам’ятають про нас, що ми там є і школа про нас не забула".

Благодійний освітянський марафон тривав шість годин.