У Львові пройшов благодійний ретро фестиваль Leopolis Grand Prix

3 червня у Львові відбувся довгоочікуваний технічний фестиваль Leopolis Grand Prix. У святі взяли участь понад сотня раритетних автівок приватних власників та відомих клубів ретро техніки.

Команда АвтоОбозу відвідала фестиваль Leopolis Grand Prix Festival, який проходів у Львові. Цього року після довготривалої паузи до міста Лева зібралися поціновувачі старовинної техніки зі всієї України. Важливо, що в цьому році фестиваль є благодійним та збирав кошти на реанімобіль для медиків-добровольців з Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова та для потреб ЗСУ.

У фестивалі взяли участь численні власники ретро техніки та клуби. Організатором традиційно виступив авто-фан клуб «Заз-Козак». Доволі цікаву експозицію підготував Український військово-історичний музей, який представив унікальну військову техніку часів Другої світової війни – «швидку допомогу» Dodge WC54, позашляховик Willys MB та неймовірно рідкісний повнопривідний ГАЗ-61-73, аналогів якого в Україні не має.

Також відвідувачі могли побачити ретро авто та мототехніку різних років випуску та різних виробників. Найстарішим експонатом був легендарний Ford T початку минулого віку. В експозиції було декілька ретельно відновлених до оригінального стану Mercedes-Benz 30-х років, радянський «Москвич» з дерев’яним кузовом з 50-х, а також автентична ГАЗ-21Р «Волга», яка отримала приз фестивалю Old Car Land 2021 у номінації «найкраща реставрація вітчизняного автомобіля». Участь у Leopolis Grand Prix Festival прийняли не тільки вітчизняні фани ретро, але і наші друзі з інших країн, наприклад, з Німеччини та країн Балтії.

На окремому майданчику можливо було побачити цікаві старовинні мотоцикли як відомих, так брендів, що вже не існують. Також підтримати фестиваль приїхали байкери з декількох українських клубів.

Як розповідав раніше OBOZREVATEL, у Києві фани ретро провели зліт з нагоди Дня автомобіліста.

Джерело

Новости Украины