Українець Михайло Романенко купив один з найдорожчих авто у світі

Українець Михайло Романенко став одним із перших власників гіперкара Bugatti Centodieci. Це один з найексклюзивніших та найдорожчих автівок у світі – його вартість складає понад 10 мільйонів доларів.

Про це повідомляє портал Topgir. Компанія Bugatti відома своїми дуже швидкими та потужними спорткарами, які належать до найкращих машин у світі, тому кожен новий проєкт привертає увагу поціновувачів бренду та колекціонерів.

Якщо говорити про Bugatti Centodieci, то цей гіперкар створений на честь класичного Bugatti EB110 90-х років. Centodieci означає «сто десять» італійською мовою та відсилає до 110-річного ювілею Bugatti. У його конструкції майстри компанії реалізували весь свій багаторічний досвід. У світі існує лише 10 екземплярів такої автівки, що робить його дуже рідкісним та ексклюзивним. Крім того, кожен екземпляр є особливим, тому ще зроблений з урахуванням забаганок власника. Все це, звісно, відображається на вартості цього шедевра інженерної та дизайнерської думки. Ціна Bugatti Centodieci стартує з позначки 10 млн доларів.

Придбати таку автівку можуть лише дуже заможні та амбітні фани швидкості. Цікаво, що серед таких людей є Михайло Романенко, котрий завдяки наполегливій праці став одним з наймолодших мільярдерів не лише серед українців, а й серед європейців загалом. Попри те, що йому лише тільки 35 років, його статки вже оцінюються майже в $1,5 млрд.

Свій капітал Михайло заробив на криптовалюті – біткоїні. Разом з Назаром Бабенко він є співзасновником корпорації Danvel Group, основною діяльністю якої є довірче керування активами приватних інвесторів та венчурних фондів.

Михайло Романенко та його компанії цього року номінувалися Міжнародним інвестиційним конгресом на звання «Найкращий інвестиційний продукт» року та «Найкраща партнерська програма» року. Свій бізнес Михайло Романенко розпочав у 2014 році. Тоді він відкрив невеликий офіс у Києві, а у штаті було усього 2 трейдери. Зараз команда Михайла входить до двадцятки найбільших світових компаній з торгівлі на фінансових ринках. Філії корпорації розташовані у Дубаї, Лондоні, Цюриху, Відні, Сінгапурі. 

Як розповідав раніше OBOZREVATEL, відома майстерня Jacob & Co презентувала новий годинник Bugatti Chiron за $1,5 млн

Джерело

Новости Украины