«У нас сучасне місто»: вінничанин у петиції просить встановити вбиральню на пляжі «Хімік»

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Пляж «Хімік» у Вінниці. Фото: Ірина Вдовиченко, Суспільне

Створити громадську вбиральню на пляжі "Хімік" у Вінниці — таку петицію 11 листопада зареєстрував Олександр Берегельський. Плата за користування ж має бути за доступним для населення тарифом.

Автор петиції зазначає, що на "Хіміку" розташована зона відпочинку біля води, яку в літній час відвідують близько 70-100 людей одночасно. А також волейбольні майданчики, де професійно проводить тренування Вінницька збірна з пляжного волейболу, відбуваються змагання, турніри та матчеві зустрічі.

"Наразі ми тренуємося рано і ввечері, а коли холодно в обід. Також є спортсмени, які ходять туди у зимовий період часу. Крім того, там завжди багато відпочивальників. А вбиральні просто немає. Перед тим, як створювати петицію, дізнався у людей, які живуть поруч з пляжем, що колись там був старий дерев'яний туалет. Але понад трьох років його уже немає. У нас сучасне місто й хотілося б, щоб вона була та відповідала певним санітарно-гігієнічним, епідеміологічним та екологічним нормам, враховувала потреби всіх громадян, зокрема з особливостями рухового апарату, зору тощо", — говорить Олександр Берегельський.

Доступ до об'єкту вінничанин пропонує реалізувати на підставі сплати за користування за тарифом, прийнятним для населення.

Підписати петицію можна тут.

Наразі петиція зібрала 109 голосів з 350 необхідних. До завершення збору залишилося 7 днів.