У Тростянці відбулися волонтерські спаринги «Стара фортеця» на підтримку ЗСУ

За інформацією: Суспільне Суми.

Фото: Тростянецька міська рада

У Тростянці на Сумщині, в стінах Круглого двору, 26 серпня пройшли закриті волонтерські спаринги "Стара Фортеця" на підтримку Збройних сил України. Тут змагалися бійці клубів історичної реконструкції та середньовічного бою.

Про це повідомила Тростянецька міська рада.

Рицар. Фото: Тростянецька міська рада

Серед історичних реконструкторів, які прибули до Тростянця, аби відточували бойове мистецтво, були й військовослужбовці Збройних сил України, які наразі перебувають у відпустці.

Фото: Тростянецька міська рада

Загалом у Круглому дворі тренувалося близько ста середньовічних лицарів та фехтувальників, об’єднаних у клуби історичної реконструкції та середньовічного бою. Такі клуби як, "Князь", "Ritter", "Шарухань" є постійними учасниками фестивалю "Стара фортеця. Подорож крізь століття".

Фото: Тростянецька міська рада

"Ми сумуємо за Тростянцем, за "Старою фортецею", яка збирала шанувальників лицарських боїв з усієї України, тому й проводимо ці змагання саме тут. Дякуємо Збройним Силам України, що дали можливість їх провести, віримо, що фестиваль повернеться до Тростянця після перемоги!", — зазначив головний організатор фестивалю Сергій Клочко.

Що відомо про фестиваль "Стара фортеця. Подорож крізь століття" у Тростянці та її учасників

  • Протягом десяти років у серпні, у Круглому дворі Тростянця на Сумщині проходив міжнародний фестиваль історичної реконструкції "Стара фортеця. Подорож крізь століття". Наразі в місті заборонене проведення публічних заходів.
  • Богдан Калініченко лицар клубу "Князь", першого вересня 2022 року на Сумщині він з побратимами затрофеїли перший російський танк Т-72.

Новости Украины