У Вінниці на Старому місті запрацював світловий фонтан

У Вінниці, в мікрорайоні Старе місто облаштували новин світловий фонтан. Знаходиться він біля «Центру матері та дитини» – на місці старої клумби. Облицюваний плиткою-мозаїкою, а всередині водограю лежить морське каміння.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Впорядкуванням території почали займатись ще три роки тому. Спочатку за кошти міського бюджету зробили парковку для авто відвідувачів медзакладу та жителів навколишніх багатоповерхівок. Згодом поставили лавки та створили зону відпочинку. А на місці звичайної клумби вирішили збудувати фонтан.

«На зібранні колективу лікарні ми одноголосно вирішили створити тут світловий водограй. По-перше, щоб дорослі могли біля нього відпочити, а діти – розважитись. А по-друге, щоб у Вінниці – місті фонтанів – на один водограй стало більше. Але для цього проєкту кошти міської громади та лікарні ми не залучали. Гроші на будівництво фонтану та облаштування території надали спонсори та меценати. За що ми їм дуже вдячні. Ми спільно створювали фонтан задля вінничан та їхнього настрою», – говорить директор «Центру матері та дитини» Володимир Присяжнюк.

Доглядає за водограєм монтажник Олександр Колосовський. Він розповів, що система роботи фонтану досить проста. Вода циркулює по колу, фільтрується і знову тече чистою.

«Ємність фонтану розрахована на одну тону води. Ми набрали 800 літрів, але, в разі потреби, можемо долити. А через два тижні обов’язково будемо міняти воду на чисту», – розповів Олександр Колосовський.

Джерело

Источник