Український музикант розвернув чотири крісла на шоу «Голос Польщі»

Український музикант розвернув чотири крісла на шоу "Голос Польщі"

Фото: instagram.com/voiceofpoland/mr.peltek

Вуличний музикант з України розгорнув чотири крісла наставників у польській версії шоу «Голос Польщі» (The Voice of Poland). Уродженець Болграда на Одещині Євген Пельтек зірвав овації у другому епізоді «сліпих прослуховувань» виконанням пісні «It’s Hard To Get Around The Wind» Алекса Тернера.

Після виступу українця наставники шоу Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Lanberry, а також Tomson та Baron із гурту Afromental вийшли до нього на сцену і разом виконали трек «Knockin’ On Heaven’s Door» Боба Ділана у версії N’ Roses.

— У вас є все, що вам потрібне, — зазначив співак Baron.

У візитівці для The Voice of Poland музикант заявив, що хоче взяти участь у шоу, бо вважає Польщу братською країною. Він також нагадав, що зараз кожен українець живе під прицілом російських ракет і про це не варто забувати. Музикант продовжить свій шлях у вокальному проекті у складі команди співачки Lanberry.

— У нас є важлива місія: говорити всюди про війну та наголошувати, що Україні потрібна допомога. Зараз я живу в Івано-Франківську та співаю разом зі своєю дівчиною. 30 відсотків від заробітку з вулиць ми жертвуємо українській армії, намагаємось допомагати, як можемо, – уточнив Євген.

Польська версія шоу «Голос країни» виходить на телеканалі TVP2 з 2011 року, за цей час вийшло 13 сезонів шоу за оригінальним форматом та 5 сезонів — «Голос Польщі. Діти». Докладніше про польські телешоу можна прочитати тут.

У лютому новий сезон української версії проекту припинили через війну. Нові випуски шоу покажуть у ефірі з 2 жовтня на ТЕТ.

Український музикант розвернув чотири крісла на шоу "Голос Польщі"

Джерело