Запоріжців просять надсилати дані про окупантів на офіційний чатбот єВорог

Активні воєнні дії розгорнулися на півдні та заході України, тому військові потребують інформації про техніку та особовий склад ворожих військ на території Запорізької області.

До жителів Запорізької області звернувся віце-премʼєр-міністр – міністр цифрової інформації Михайло Федоров.

-Зараз дуже необхідна інформація з Пологівського району Запорізької області. Пишіть нам, де, скільки і якої ворожої техніки ви бачили в тому районі. Додатково просимо розказати про їхні дії та куди вони рухаються. Пишіть, якщо побачили, який у них особовий склад. За можливості надсилайте фото та відео та будь-які інші деталі, які вам можуть здатися важливими для ЗСУ, – наголосив він.

За інформацією Мінцифри, з моменту запуску вже 272 000 українців скористалися чатботом єВорог. На день через чатбот надходить до 2 000 повідомлень — дуже багато українців на окупованій території надсилають фотографії та інформацію про російські війська. Це досить якісна інформація, яка потім додатково верифікується декількома лініями обробки і передається до ЗСУ.

Тож, якщо бачите окупантів, переконайтеся, що ви в безпеці, і надсилайте інформацію в єВорог. Чим оперативніше, тим краще. Перейти в чатбот можна з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням: https://t.me/evorog_bot.

-Якщо ви знаходитесь в інших населених пунктах, де йдуть бойові дії або на окупованих територіях, то теж надсилайте заявки.Перш ніж робити кадри, переконайтеся, що це безпечно! Після того, як надішлете інформацію в чатбот, не забудьте очистити історію повідомлень в чатботі та фото окупантів з телефону задля вашої безпеки. Допоможемо ЗСУ наблизити нашу перемогу, ­– зазначив Михайло Федоров.

Джерело: прес-служба Міністерства цифрової трансформації

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Источник