«Здоров’я кам’янчан – пріоритетний аспект для партії «Бджола», — Сергій Ворожко

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з командою однопартійців. Цього разу коментар та автобіографічну довідку надав депутат Кам’янської міської ради, член ПП «Бджола» Сергій Ворожко.

«Партія «Бджола» – це партія нашого міста. Ми не з чуток знаємо проблеми Кам’янського і жителів, тому маємо чіткий та дієвий план вирішення нагальних питань, розвитку медицини, інфраструктури та багатьох інших сфер, працюємо над реалізацією екологічних та соціальних проєктів. Пріоритетним аспектом для нас є здоров’я кам’янчан, тому велика увага приділяється розвитку і підтримці спорту в місті.

Я маю статус інваліда з дитинства, і вирішення соціально-побутових питань для мене близькі. Саме тому як член ради партії я обрав напрям координатора соціального спрямування. Партія «Бджола» покликана захищати інтереси кам’янчан, працювати над покращенням життя в місті. Наша команда, яку об’єднав лідер Андрій Білоусов, присвячує свій час, спрямовує досвід та енергію на корисні для громади справи, бере активну участь у житті міста. Я, мої однопартійці, наші рідні та близькі люди – всі ми живемо в Кам’янському, тож щиро зацікавлені в тому, щоб місто процвітало, а наша робота приносила бажані результати».

Автобіографічна довідка: Ворожко Сергій Сергійович. Дата народження: 22.06.1985 рік, місто Кам’янське. Освіта:

В 1991 – 2000р. – навчання в школі №38 смт. Карнаухівка.

В 2000 – 2004р. – навчання в Технолого-економiчному технiкумiза спеціальністю Радіотехніка. «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв».

За період навчання в технікумі був нагороджений подяками та почесною грамотою за активну участь в громадському житті, особистий внесок у розвитку творчої ініціативи молоді та розумові здібності.

В 2004 – 2008р. – заочне навчання в МАУП за спеціальністю «Управлінняперсоналом і економікапраці», ступінь бакалавр.

В 2018 році закінчив навчання в Дніпровському державному технічному університеті, здобув ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Досвід роботи:

З 2004 року працював на ДМКД за спецiальнiстю електромонтер диспетчерського обладнання.

В 2008 р працював в ЦТК змінним бригадиром, виконуючи обов’язки начальника зміни.

В 2014 році перевівся з ЦТК в УИТ по тій же спеціальності. В 2017 році працював майстром радіослужби ЦТК.

З 2008 року був головою «Ради молоді « ЦТК. Нагороджений численними грамотами, дипломами за активну участь в реалізації молодіжної політики на комбінаті.

З 2015 року депутат Кам’янської міської ради VII скликання.

З травня 2015 року голова Кооперативно-садівничого товариства «Мрія» смт. Миколаївка; член виконкому Миколаївської селищної ради Петриківського району.

В 2017 році звільнився з роботи на ДМКД.

Всерпні 2017 року почав роботу в КП КМР «Тепломережі» на посаді заступник генерального директора з питань енергозбереження та раціонального використання ресурсів. Одружений, має двох синів.

пчела ворожко каменское

Источник

Новости Украины