Акторка Наталя Васько про позицію Байрак: Видалила її номер ще у 2014 році

Акторка Наталя Васько про позицію Байрак: Видалила її номер ще у 2014 році

Фото: скриншот видео youtube.com/Аліна Доротюк

Акторка Наталія Васько вважає, що українські кінокомпанії припустилися помилки, дозволивши артистам з РФ зніматися на території України після 2014 року. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк Наталія розповіла, що вже тоді чула з вуст колишніх колег прокремлівські наративи, зокрема про те, що Крим «завжди був російським». Згодом з цієї причини Васько заблокувала у соцмережах акторів та режисерів, з якими ділила майданчик. У тому числі й українку Оксану Байрак.

— Ні, [мені не вдалося зберегти більш-менш нормальні стосунки з акторами із РФ]. По-перше, у мене з ними жодних сильних стосунків не було. Я не підписана на нікого з них у соцмережах, вони мені навіть не показувалися в стрічці. Байрак… Я знімалася у неї у фільмі «Пізнє каяття». І саме після «Пізнього каяття» я пам’ятаю, як вона говорила: «Крим завжди був російський». Я її тоді ще видалила із друзів і дивувалася, що вона досі в Україні знімає фільми і в Росії. Я з нею не дружила, не підтримувала жодних стосунків. Настасью Самбурську забанила, Дмитра Пчелу забанила, – зауважила Наталя. — Із Самбурською конфліктували через Крим. Вона тоді казала: «Ну це ж був референдум».

Артистка також згадала історію, коли на зйомках серіалу «Поверни моє кохання» останній вирішив її «підколоти», зробивши зауваження через українську мову.

— Між дублями, коли там якась магія трапилася, якась фотографія впала зі стіни, Дмитро Пчела сказав: «Ось бачиш, Наташо… Тому ми зараз робимо дубль, бо ти там своєю українською мовою розмовляєш. Картинки не тримаються на стіні. Ну якусь х*рню сказав». А я йому з півоберта: «Що ти сказав? Ти мені розповідатимеш, якою мовою мені розмовляти? За текстом тут написано російською. Я в цей проєкт вписалася. У кадрі я розмовляю тією мовою, якою написаний текст. А ти мені, п*дло, будеш говорити, якою мовою говорити на своїй землі?» Я певний період спілкувалася з режисером Женею Барановим. Ось він, до речі, у 2014 році (знімав проєкт «Поверни моє кохання»), коли на майданчику з Пчелою стався конфлікт, він мене на вушко підтримав. Казав, вказуючи на Пчелу: «Я зараз побачив, хто [проявляє] цей фашизм, рашизм».

Наталія Васько родом з Червонограда. Їй 50 років. Українським глядачам артистка відома завдяки ролям у кіно та серіалах: «Гніздо горлиці», «Поверни моє кохання», «Заради кохання я все зможу», «Гречанка», «Кріпосна».

Акторка Наталя Васько про позицію Байрак: Видалила її номер ще у 2014 році

 

Джерело

Новости Украины