“Білі янголи” евакуювали з Дружківки чотирьох маломобільних людей

 

З Дружківки “Білі янголи” евакуювали чотирьох маломобільних людей, літне подружжя разом з 53-річним сином який переніс операцію, та самотню 88 річну жінку, чиє житло було зруйноване російським обстрілом.
Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Донецькій області.

“Родина з трьох людей, яка мешкала в одному з найнебезпечніших районів, змогла виїхати з третьої спроби – лише за допомогою поліцейських. Ще одна евакуйована – самотня жінка, чию оселю розбомбила Росія”, — йдеться у повідомленні.

У поліції додали, що маломобільних людей евакуювали з мікрорайону Гірник, в якому значна кількість російських дронів. Правоохоронці вивезли літнє подружжя та їхнього 53-річного сина з інвалідністю 2 групи, який переніс інсульт і операцію на серці.

“Усі троє практично не ходять, але піклуються про свою улюбленицю чихуахуа. Разом з батьками він все життя прожив у Дружківці та до останнього сподівався, що кидати рідний дім не доведеться. Проте ворог, знищуючи місто, не залишив людям вибору”, написали у поліції.

Також з Дружківки евакували 88-річну жінку Ніну. Її житло в центрі міста було зруйноване російським обстрілом, тому жінка переїхала до подруги в приватний сектор. Згодом жінка з родиною виїхала, і Ніна залишилась одна.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України