Фарба — найкраще рішення для прикраси та захисту різних поверхонь

Будівельний ринок переповнений різноманітними лакофарбовими сумішами. Звичайні фарби являють собою однорідні суспензії сполучних речовин і ретельно подрібнених пігментів барвника певного складу та консистенції. Зробити правильний вибір для якісного виконання конкретних завдань не просто. Доводиться враховувати умови використання (всередині або зовні приміщень), для фарбування потинькованих стін, деревини, металу або інших матеріалів.

Купувати будівельні фарби найвигідніше за ціною виробника на сайті інтернет-магазину «Decoratorskyi». Ми пропонуємо широкий вибір перевірених часом складів та стежимо за оновленням будівельного ринку. Переглядаючи колекцію нашого каталогу, ви обов’язково знайдете матеріали для виконання запланованих робіт.

Види фарб

Залежно від складу основи фарби інтер’єрні діляться на кілька класів. Фарби на водній основі (водоемульсійні):

  1. Акрилові – не вигорають на сонці, стійкі до механічних пошкоджень, але не придатні для фарбування приміщень із підвищеною вологістю.
  2. Латексні – не бояться вологи та здатні закривати незначні тріщини. Для швидкого виконання оздоблювальних робіт має сенс купити фарбу для стін та стель цього типу. Нею можна фарбувати і поверхні обклеєні структурованими шпалерами.
  3. Силіконові – створюються з урахуванням емульсованих смол. Після висихання формують водовідштовхувальну поверхню, затягують тріщини та застосовуються для будь-якого типу мінеральних поверхонь.
  4. Полівінілацетатні (ПВА) є бюджетним варіантом водоемульсійних фарб для стін і стель. Вони екологічні, не вигорають і широко використовуються для внутрішнього оздоблення приміщень.

Алкідні фарби на органічному розчиннику виготовляються на основі алкідної смоли. Не виділяють токсичних речовин, легко наносяться на метал, деревину та потиньковані поверхні та відштовхують вологу. До цього типу відносять:

  • олії, що довго сохнуть, фарби для дерева або металу виготовлені на основі оліфи широко використовують для зовнішніх робіт;
  • створені на основі лаків емалі, підійдуть для всіх видів оздоблювальних робіт, після висихання вони створюють глянцеві поверхні, що добре захищають від механічних пошкоджень і вологи;
  • силікатні (мінеральні) фарби створені на основі рідкого скла, мають хорошу повітропроникність, стійкість до сонячних променів, здатні забезпечити надійний захист фасадів і добре поєднуються з іншими видами фарби для металу або деревини.

У каталозі сайту decoratorskyi.com величезний вибір стійких до стирання, вологи та впливу сонячних променів фарб. Швидко знайти найбільш підходящий для вас варіант допоможе система тематичних фільтрів. Якщо виникнуть проблеми з вибором, зверніться до менеджера сайту, він підкаже, яка фарба найкраще підходить для виконання конкретних робіт і допоможе розрахувати необхідний обсяг лакофарбових матеріалів.

Новости Украины