Гірський рятувальний центр кличе на спільні навчання з пошуку зниклих осіб

25 – 29 серпня 2021 року в с.Довге, Східницької ОТГ Львівської області на базі навчально-тренувального центру з підготовки гірських провідників відбудуться спільні навчання гірських рятувальників з пошуку зниклих осіб.

ГО “Гірський рятувальний центр” оголошує набір кандидатів з Івано-Франківської та Чернівецької областей з-поміж зареєстрованих волонтерів ГРЦ та представників організацій, які долучилися до Карпатської пошуково-рятувальної мережі у складі 12 осіб, інформує “Галка”.

Навчання включатимуть:– теоретичні та практичні заняття з медицини;

теоретичні заняття – лекції:– організація пошукових заходів – модель велосипедного колеса;– методи обшуку території;– управління людьми – брифінг і дебрифінг;– розташування пошукової бази;– практичні заняття на території:– методи обшуку території;– тирильєра;– швидка пошукова трійка;– метод листка;

теоретичні заняття – лекції:– пошукове розслідування;– обмеження території пошуку;– моделі: закрита і відкрита – лінія R.O.W.;– методи визначення;– збір інформації про особу, що зникла – метод 5W+;

практичні заняття на території:– розташування пошукових підрозділів – брифінг, дебрифінг;– методи обшуку території;– швидкий обшук доріг;– метод звуження території;– організація спостережних пунктів;– організація пошукової бази – логістика;

психологія в пошуку:– стратегія загублених осіб за класифікацією KELLEY’A;– використання моделі самозбереження осіб, що пропали (Lost Person Behavior) за Р. Костером.

Витрати на організацію і проведення навчань забезпечуються у рамках проєкт створення та розвитку Карпатської пошуково-рятувальної мережі (Project SWIFT – Carpathian search-rescue network) і Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників (Project “Carpathian Mountain Rescue Cooperation Platform”), що співфінансуються з коштів Європейського Союзу та Міжнародного Вишеградського Фонду.

Відбір кандидатів з Івано-Франківщини та Буковини здійснює ГО “Гірський рятувальний центр”. Додаткова інформація щодо необхідного спорядження, програми та інших умов участі буде повідомлена відібраним учасникам навчань.

Термін прийому заявок: до 15.08.2021, 23:59.

Кількість учасників навчань обмежена.

Источник