«Херсонщина – це Україна»: у Хмельницькому відкрили пересувну художню виставку

За інформацією: Суспільне Херсон.

Виставка «Херсонщина – це Україна» у Хмельницькому, фото: Херсонська ОДА

У Хмельницькому відкрили мандрівну благодійну виставку картин “Херсонщина – це Україна”. Це восьме місто, куди привезли роботи художників, які зобразили місця Херсонщини, епізоди з окупації міста та історію спротиву херсонців.

Про це йдеться на сторінці Херсонської обласної державної адміністрації у Facebook.

"В проєкті взяли участь понад 20 художників із різних куточків України, які передали на виставку більше ніж 120 робіт. Частину з них відвідувачам пропонують придбати на аукціоні. Кошти передають на закупівлю обладнання для 57 мотострілецької бригади імені Кості Гордієнка, а також відновлення пошкоджених росіянами культурних памʼяток Херсонщини", — йдеться у повідомлені.

Виставка у Хмельницькому триватиме до 17 березня.

Що відомо

  • 24 серпня цього року в Умані стартував мистецький проєкт "Херсонщина — це Україна". Його мета психологічна підтримка тих, хто виїхав та залишається в окупації. Гроші з продажу картин, NFT-зображень і товарів з принтами підуть на відбудову зруйнованих росіянами культурних пам‘яток південної України та на ЗСУ.
  • З 24 серпня по 4 вересня в Умані діяла резиденція, де митці створювали культурну карточку нескореної Херсонщини.
  • В Одесі відкрили пересувну художню виставку, участь в якій взяли 20 художників з усієї країни. Кількість картин постійно збільшується: в експозиції їх 62, а всього — 102.

Новости Украины