Христина Соловій стала головою журі Нацвідбору «Дитячого Євробачення»

Христина Соловій стала головою журі Нацвідбору "Дитячого Євробачення"

Фото: suspilne.media

Суспільне оприлюднило імена членів журі Нацвідбору «Дитячого Євробачення 2022». За результатами інтернет-голосування, цього року оцінюватимуть номери учасників будуть: співачка та автор пісень Крістіна Соловій, телеведуча Анжеліка Рудницька та співзасновниця дитячої фольклорної студії «Правиця», педагог з вокалу Мирослава Салій. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Головою журі цього року обрано співачку Христину Соловію. У відсотковому співвідношенні глядачі віддали найбільшу кількість голосів серед усіх кандидатів (26%). Мирослава Салій отримала 19%, а Анжеліка Рудницька – 15%.

— Оцінювати дитячі конкурси складніше та відповідальніше, ніж дорослі. Чистота та щирість дитячих сердець обеззброює. Діти – квіти нашого майбутнього. Зараз важливо об’єднуватись у будь-якій сфері життя та гідно представляти Україну у світі. Дякую за довіру всім, хто хотів бачити мене у нацвідборі Дитячого Євробачення. Обіцяю бути щиросердною та справедливою у своїх оцінках, — зазначила Соловій.

Голосування за членів журі національного відбору проходило на сайті junior.eurovision.ua з 30 серпня по 6 вересня. Сформувати трійку суддів з ініціативи глядачів – перший подібний досвід мовника за роки участі у конкурсі.

20-й конкурс «Дитяче Євробачення» пройде у Єревані. Торік перемогу здобула Малена з піснею «Qami Qami», представниця України Олена Усенка посіла шосте місце.

Джерело