Як на Прикарпатті святкуватимуть 30-ту річницю Незалежності України

Сьогодні, 3 серпня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з керівниками підрозділів ОДА та представниками місцевого самоврядування.

Зокрема, на нараді йшлося про підготовку до святкування 30-ї річниці Незалежності України.

“Ми почали готуватися до цього дня ще з 2020-го року. Зауважу, що йдеться саме про відновлення нашої державності. Уже з січня проводяться тематичні виставки в обласних музеях, патріотичні фестивалі і так далі. На саме свято буде традиційне підняття прапора – до речі, він був освячений на прощі у Крилосі. 24 серпня проведемо також масштабну мистецьку академію за участі краших колективів”, – розповів Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА.

Крім того, 24 серпня буде проведений урочистий марш військовослужбовців, учасників ветеранських організацій. Деталі і час цієї події ще не повідомляють. Також на 11:00 запланована панахида за упокій душ загиблих за Україну, після чого – піша хода до площі Ринок.

Протягом наступних місяців відбудеться ще чимало заходів, зокрема, масштабні фестивалі в Коломиї, Косові, Галичі, Надвірній.

“Очевидно, ми візьмемо до уваги епідемічну ситуацію, адже карантин ніхто не скасовував. У вересні може бути нова вірусна загроза, ми це розуміємо”, – додав Володимир Федорак.

Очільниця ОДА Світлана Онищук доручила провести всі потрібні заходи і наради, щоб святкування відбулося на високому рівні і без проблем.

Источник