Як у Полтаві за короткий час отримати професійну комп’ютерну освіту та знайти добре оплачувану роботу?

Ми вже розповідали вам про комп’ютерну академію «ШАГ», у якій полтавських дітлахів навчають збирати та програмувати роботів, створювати систему «розумний будинок» та моделювати 3D-персонажів у віртуальній реальності.

Таке навчання може стати для дітей цікавою пригодою, а може – першим кроком до здобуття майбутньої професії. Адже у академії «ШАГ» вже із 15-річного віку можна навчатися для отримання однієї із затребуваних на сучасному ринку праці професій – «Комп’ютерна графіка і дизайн» або «Розробка програмного забезпечення».

При цьому це будуть не курси, а повноцінна професійна освіта. Яка, до того ж, має кілька суттєвих переваг.

По-перше, навчання у академії «ШАГ» триває удвічі коротше за часом, ніж звичайне навчання в університеті. За 2,5 роки ви «з нуля» стаєте професійним дизайнером або програмістом. Звісно, 2,5 роки — це не 3 місяці, за які вам пообіцяють навчити новій професії на популярних у мережах курсах. Проте у Академії обґрунтовано вважають, що за декілька місяців підготувати справжнього спеціаліста просто неможливо. А от за 2,5 роки профільного практичного навчання — цілком реально.

По-друге, у Академії «ШАГ» 80 відсотків вашого навчання складатиме практика. Тобто – реальна робота над проектами і завданнями, які вам потім доведеться реалізовувати після працевлаштування за отриманим фахом. Погодьтеся, це — неабияка перевага.

Що важливо, різні дисципліни у Академії «ШАГ» викладають виключно люди, які практично працюють у цій сфері: створюють сайти, займаються графікою та дизайном. Саме тому навчальну програму академії постійно тримають у максимально актуальному вигляді.

Що ви будете вміти після 2,5 років навчання у «ШАГ»?

Якщо ви оберете курс «Графіка та дизайн», то після його закінчення зможете працювати із 2D та 3D графікою, створювати комп’ютерні мультфільми із використанням двовимірної та тривимірної анімації, розробляти макети вивісок, постерів, рекламних щитів, професійно фотографувати та обробляти фото, створювати фотоколажі, готувати макети поліграфічних видань, проектувати веб-сайти у Інтернеті, знімати, монтувати та обробляти відеоролики, працювати із тривимірними зображеннями, проектувати інтер’єри та екстер’єри приміщень і будівель та багато іншого.

Роботи випускників напрямку «Комп’ютерна Графіка і Дизайн»

Якщо опануєте професію «Розробка програмного забезпечення», то після завершення курсу зможете: створювати Windows-додатки, розробляти Інтернет-додатки, проектувати бази даних, розробляти програми для мобільних пристроїв, брати участь у розробці комп’ютерних ігор тощо.

Куди ви зможете піти працювати?

Ще один вагомий плюс здобуття освіти у академії «ШАГ» — її студенти у процесі навчання формують власне портфоліо. У нього додають кожен власноруч виготовлений під час вивчення предмету проект. Як приклад, студенти курсу «Графіка та дизайн» самостійно створюють багатосторінкове глянцеве видання із власноруч підібраними шрифтами, текстами, картинками. Потім його друкують у типографії та презентують як готовий проект. Це все потім можна продемонструвати майбутньому роботодавцю як підтвердження навичок спеціаліста.

Крім цього, студентам Академії «ШАГ» іще до закінчення закладу допомагають у пошукові першого місця роботи. Для цього на захист курсових та дипломних робіт студентами запрошують HR-спеціалістів із різних компаній. Якщо їх зацікавлюють продемонстровані проекти, вони можуть запросити випускника Академії на роботу.

Приймають на навчання усіх бажаючих віком від 15 років і старших – без граничного обмеження. До речі, якщо б ви хотіли спробувати навчання, але не певні, чи у вас вийде – у «ШАГ» є пробні безкоштовні уроки, які можна обрати просто на сайті Академії за посиланням.

Існують дві форми навчання – стаціонар та напівстаціонар. На стаціонарі навчання відбувається 3 рази на тиждень по 3 години на день (з 9:00 до 12:00 зранку або із 18:00 до 21:00 увечері). На напівстаціонарі заняття проходять 1 раз на тиждень (у суботу чи неділю) і тривають 4,5 години (або 3 пари). Вартість навчання різниться: на стаціонарі помісячна оплата – 2 688 гривень на місяць; на напівстаціонарі – 1812 гривень на місяць.

Після закінчення навчання студенти отримують міжнародний диплом Комп’ютерної Академії «ШАГ», а ще — міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

Потрапити до переліку успішних випускників академії зможете і ви, якщо вже сьогодні вирішите отримати сучасну та затребувану професію.

Якщо у вас лишилися запитання – телефонуйте до «ШАГ» за наступними номерами телефонів: (050)442-13-00; (067)557-87-08 Або залишайте заявку на консультацію на сайті за ось цим посиланням.

Источник