Яким був 2022 рік для вінничан та чого очікують від 2023

За інформацією: Суспільне Вінниця.

УНІАН

Рік, що минає, був важким, бо почався з війни і нею завершується. Втім прийдешній має принести перемогу. Так кажуть вінничани, з якими поспілкувалися кореспонденти Суспільного та поцікавилися, яким для містян був 2022 та що чекають від 2023.

Нині така ситуація, що час не найкращий для святкування, Каже вінничанин Євген Путілін. Новоріччя зустрічатиме "скромно" у сімейному колі.

"Потрібно не забувати, що йде війна. Це головне. Ми щороку кажемо, що рік важкий. У 2020 казали важко, бо коронавірус почався, 2021 продовжився коронавірус, вже на економіку було важко. 2022 війна. Щороку у нас випробовування, але ми справляємось, і віримо, що наступний рік буде кращим", – каже Євген Путілін.

Важким видався рік і для Лесі Бутенко. У 2023 мріє про перемогу.

"Цей рік для нас дуже важкий, тому що такого у нас ще ніколи не було, і, дай, Боже, щоб і не було такого року, як цей у нас. Перемоги, миру, перемоги і тільки перемоги", – каже Леся Бутенко.

Чекає на перемогу й Олександра.

"Він важкий цей рік, для всіх, в емоційному плані, в плані роботи і переживання того, що рідна людина на фронті. Тобто він був важкий. Звісно, чекаємо перемогу, але головне, щоб наші хлопці були живі, навіть якщо перемога не дасться нам так швидко – головне, щоб ми зберегли якомога більше життів", – каже Олександра.

Про те, що 2023 має принести перемогу Україні, мріє і Владислав Тищук.

"Рік розпочався погано, бо все розпочалось із війни, закінчується він також погано, бо війна продовжується. 2023 рік повинен бути з перемогою, з покращенням та вступом до Євросоюзу", – розповідає Владислав Тищук.

Віри у перемогу побажала українцям і Галина Войцеховська.

"Не у такому святкуванні як раніше, але все одно родина буде збиратися, все одно буде згадувати цей рік (він був важким) і загадувати, щоб новий був кращий, ніж цей. Бажаю миру, спокійного життя, щоб всі сподівалися на краще, не опускали руки, боролися і чекали перемоги", – каже Галина Войцеховська.

Новости Украины