Як правильно почистити килимок для миші?

Ігровий процес вимагає максимальної точності дій: кожен рух має бути ретельно продуманий та виважений. Тому геймеру необхідний не тільки базовий пакет аксесуарів, а й практичний килимок для мишки з тканини, мікрофібри, поліестеру, гуми або коркового дуба. Щоб продовжити термін служби виробу, важливо регулярно його очищувати. Забезпечити правильний догляд за аксесуаром допоможе низка корисних рекомендацій.

 

Як чистити різні види килимків

На поверхні поступово накопичується бруд, пил, крихти їжі. Під час затятих битв рука часто пітніє — на килимку залишаються плями підшкірного жиру. Правильне очищення необхідне не тільки з естетичних міркувань. Зіпсована поверхня відбивається на якості реакцій у грі. Навіть найкраща комп’ютерна миша працюватиме з невеликими затримками, які можуть стати критичними під час геймінгу. Головне — діяти правильно, з огляду на особливості основного матеріалу.

Тканина на гумовій основі

Стане в пригоді м’яка щітка з натурального ворсу або губка. Акуратними рухами нанести слабкий мильний розчин та залишити на 15–20 хвилин. Замочувати виріб у воді небажано: зовнішня частина може відшаруватись від гумової основи. З цієї ж причини в жодному разі не варто прати килимок у посудомийній або пральній машині. Видаливши плями, потрібно ретельно сполоснути й висушити поверхню. Пряма дія високих температур неприпустима, тому тканинні килимки для миші не сушать феном і не кладуть на батарею.

Мікрофібра або поліестер

Допустиме виключно ручне прання з мінімальною кількістю побутової хімії. Послідовність дій:

  • намочити виріб;
  • нанести засіб для миття посуду або рідке мило;
  • м’якими, швидкими рухами обробити плями;
  • змити мильний розчин.

Не можна піддавати виріб механічному (викручувати) або термічному впливу — це може призвести до незворотних пошкоджень.

 

Гумові килимки для миші

Практична, зносостійка поверхня. Її можна замочити в теплій воді, обробити засобами, що чистять або миють. Головне — ретельно просушити килимок паперовими або бавовняними рушниками перед використанням.

Коркові поверхні

Популярний варіант серед кіберспортсменів. Матеріал не допускає тривалого впливу вологи, тому прання протипоказане. Поверхню килимка обробляють точково, відразу протираючи м’яким рушником.

Килимки з гелевими подушечками

Правила чищення аналогічні базовим моделям: намочити, додати мийний засіб, сполоснути. Відсіки, заповнені гелем, потрібно обробляти особливо обережно, щоб не пошкодити ключові елементи виробу.

Новости Украины