Житомирський Поліський національний університет запрошує усіх пройти опитування

Соціологічна служба Поліського національного університету проводить дослідження «Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)».

«Переконливо просимо пройти опитування, а також долучити до його проходження родичів, друзів, знайомих, — звернувся ректор Поліського національного університету Олег Скидан. — Ваші відповіді допоможуть оцінити ситуацію з поширенням інфекції і введенням карантину з метою розробки адекватних заходів реагування зі сторони відповідних органів державної влади».

Зокрема, в онлайн-опитуванні, яке можна пройти за посиланням, необхідно вказати вік, стать, сферу діяльності, тип населеного пункту і місце проживання, інформацію про запаси і дефіцит харчових продуктів, медикаментів, дезинфікуючих й захисних засобів, можливі проблеми з їх придбанням, тощо.

З-поміж іншого, є пункти про рівень тривоги щодо поширення коронавірусу, дії у разі виявлення значної кількості інфікованих у вашому регіоні, дотримання правил захисту від коронавірусної інфекції та ставлення до запровадження карантину.

коронавірус пну поліський національний університет житомир житомирщина опитування

Источник