Канада — чемпіон світу з хокею

Канада - чемпіон світу з хокею

Основоположники найшвидшої гри розгромили у фінальному матчі турніру збірну Німеччини.

Збірна Канади з хокею виграла Чемпіонат світу, який проходив у Фінляндії та Латвії. У фінальному матчі «кленові листи» не залишили шансів команді Німеччини, розгромивши суперника 5:2.

При цьому матч для основоположників найшвидшої гри у світі складався дуже важко. Європейці двічі вели в рахунку, а після двох періодів на табло горіли цифри 2:2.

Утім, у третій 20-хвилинці канадці знайшли свою гру і дотиснули опонентів. Таким чином Канада в 28-й раз виграла світову першість випередивши за цим показником вже не існуючу СРСР (27 титулів). А ось Німеччина змогла лише повторити своє найвище досягнення, німці вже домагалися срібних медалей ЧС у 1953 році. Але тоді там брали участь лише три збірні.

Чемпіонат світу з хокею. Фінал

Канада – Німеччина 5:2

Шайби: 07:44 Петерка (Зайдер, Мюллер) — 0:1, 10:47 Блейс (Кребс, Нейборс) — 1:1, 33:48 Фішбах (Кастнер, Зайдер) — 1:2, 38:27 Круз (Кребс), Вїгар) — 2:2, 44:51 Блейс (Гласс) — 3:2, 51:51 Тоффолі — 4:2, 58:07 Лотон (Квін, Круз) — 5:2

Третє місце на Чемпіонаті світу з хокею посіла збірна Латвії. Прибалтійці, які раніше жодного разу не грали навіть у плей-оф турніру, сенсаційно обіграли у матчі за бронзові нагороди команду США.

Чемпіонат світу з хокею. Матч за третє місце

США — Латвія 3:4 (в овертаймі)

Шайби: 07:49 Букартш (Дзеркалс) — 0:1, 09:45 Гримальді (Перунович, Бйорк) — 1:1, 16:09 Якш (Букартш) — 1:2, 19:03 Гримальді (Перунович, Коронато) — 2:2, 46:19 Коронато (Самберг) – 3:2, 54:21 Рубінш (Локмеліс, Букартш) – 3:3, в овертаймі 01:22 Рубінш (Даугавінш, Якс) — 3:4