«Кількість обстрілів правобережної частини Херсонщини суттєво зменшилась». Гуменюк про роботу Сил оборони півдня

За інформацією: Суспільне Херсон.

Наталя Гуменюк. Фото: Суспільне Одеса

Робота Сил оборони півдня посприяла тому, що кількість обстрілів деокупованої частини Херсонщини суттєво зменшилась. Про це в етері марафону "Єдині новини" заявила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

"Якщо минулого тижня ми говорили про 90-100 обстрілів за добу, то останніми днями це вже 60-50 обстрілів на добу. Це суттєве зменшення забезпечене результативною роботою по лівому берегу. Ми намагаємося відтиснути ворога якомога далі, зачистити ту 30-кілометрову смугу, з якої ворог уже не зможе атакувати правобережжя", — сказала Гуменюк.

Також вона зауважила, що російська армія змінила тактику — використовують керовані авіаційні бомби.

Що відомо

  • Російська армія 26 березня на Херсонському та Запорізькому напрямках обстріляла понад три десятки населених пунктів. Зокрема – села Республіканець, Одрадокам’янку, Томарине, Новосілку, Ольгівку, Садове та місто Херсон
  • Дві доби поспіль військові РФ випробовують керовані авіаційні бомби вздовж лінії зіткнення на Херсонщині. Українські захисники мають досвід збиття таких бомб, заявила в етері марафону "Єдині новини" керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.
  • Авіація Сил оборони завдала три удари по зосередженню сил та засобів армії РФ на лівому березі Дніпра Херсонщини. Ракетники та артилеристи уразили спостережний пункт російських військових та інженерну техніку.

Новости Украины