Кім Кардаш’ян поскаржилася на спільну опіку над дітьми з Каньє Вестом: Це важко

Кім Кардаш'ян поскаржилася на спільну опіку над дітьми з Каньє Вестом: Це важко

Фото: instagram.com/kimkardashian

Бізнесвумен та зірка реаліті-шоу The Kardashians Кім Кардаш’ян зізналася, що дуже важко ділити спільну опіку над чотирма дітьми з ексчоловіком Каньє Вестом. У підкасті Angie Martinez IRL розповіла, що причиною напружених стосунків між екскоханими стала поведінка Веста на публіці та його антисемітські заяви.

— Це надзвичайно важко. У мене був найкращий батько, у мене були найкращі спогади та найбільший досвід, і це все, чого я хочу для своїх дітей. Якщо вони не знають про те, що говорять чи що відбувається у світі, то навіщо мені передавати їм цю енергію? Це справді важка доросла тема, з якою вони не готові мати справу, — сказала Кім зі сльозами на очах.

Кардаш’ян додала, що, незважаючи на складні стосунки з колишнім чоловіком, вона завжди захищала його в очах дітей. Зірка також готова обговорити з дітьми ситуацію, що склалася в сім’ї, якщо ті самі запитають її про це.

— Колись мої діти подякують мені за те, що я сиділа тут і не лаяла їхнього батька, коли могла. Вони подякують мені, і я особисто відповім на все, про що вони захочуть дізнатися. Це більше не моє діло — влазити у чужі справи, — Підсумувала Кім.

Кардаш’ян і Вест були разом понад сім років, у них четверо спільних дітей — 9-річна Норт, 7-річний Сейнт, 4-річна Чикаго і 3-річний Псалм. Кім подала на розлучення з артистом у лютому 2021 року, пославшись на непримиренні розбіжності. Подружжя офіційно розлучилося лише у листопаді цього року. Після розриву Кім кілька місяців зустрічалася з коміком та актором Пітом Девідсоном, а Вест ходив на побачення з актрисою Джулією Фокс.

Кім Кардаш'ян поскаржилася на спільну опіку над дітьми з Каньє Вестом: Це важко

Джерело

Новости Украины