Королева-консорт Камілла порушила багатовікову традицію, відмовившись від фрейлін

Королева-консорт Камілла порушила багатовікову традицію, відмовившись від фрейлін

Фото: Імонн М. Маккормак/Getty Images

Британська королева-консорт Камілла відмовилася від фрейлін, які грали важливу роль у королівському житті. Раніше жінки при дворі супроводжували королеву Єлизавету під час офіційних заходів та закордонних поїздках і відмова від їхньої допомоги поклала край багатовіковій традиції британської монархії. Про це повідомляє Daily Mail.

За даними видання, тепер їхнє місце займуть шість «соратниць» монарха з близького оточення, які надаватимуть підтримку та складатимуть компанію Каміллі на різних заходах. Їхні імена вже назвали представники Букінгемського палацу: Сара Тротон – лорд-лейтенант графства Уїлтшир та троюрідна сестра короля Чарльза, баронеса Джейн фон Вестенхольц, леді Фіона Ленсдаун – дизайнер інтер’єрів, леді Кетрін Брук – дочка леді Сьюзан Хассі, бичка леді Сьюзан Хассі; Чізхолм – пер, представляла консерваторів у Палаті лордів та леді Сара Кесвік.

— Королева-консорт не хотіла і не потребувала фрейлін, а супутники королеви будуть грати іншу роль. Вони тут, щоб надати її Величності підтримку та компанію. Наприкінці напруженого дня приємно мати поряд із собою давнього друга, – цитують інсайдери із палацу журналісти.

Соратниці королеви отримуватимуть номінальну плату покриття своїх витрат майже як і фрейліни. А колишні придворні помічниці «продовжуватимуть допомагати Його Величності королю у проведенні офіційних заходів у Букінгемському палаці».

Після смерті королеви Єлизавети II королівський трон зайняв її син Чарльз, а Камілла здобула титул королеви-консорт. Церемонія коронації пари відбудеться 6 травня 2023 року у Вестмінстерському абатстві.

 

 

 

Джерело

Новости Украины