«Креді Агріколь Банк» висловив занепокоєння арештом Обухівського паперового комбінату

КИЇВ. 30 вересня. УНН. «Креді Агріколь Банк» висловив стурбованість арештом активів та корпоративних прав Київського картонно-паперового комбінату в Обухові, який належить австрійському холдингу Pulp Mill Holding, передає УНН з посиланням на лист від Банку, який є в розпорядженні редакції.

Цитата

«Відповідно до Договору про надання банківських послуг, є діючі зобов’язання Товариства перед Банком, в тому числі щодо застави на рухоме майно Товариства.

Банк стурбований арештом активів та корпоративних прав Київського картонно-паперового комбінату в Обухові, який належить австрійському холдингу Pulp Mill Holding», — повідомили у Банку.

Раніше через арешт Обухівського паперового комбінату своє занепокоєння висловив Європейський банк реконструкції та розвитку, який надав підприємству черговий інвестиційний транш в розмірі 25 млн євро, а компанія Pulp Mill Holding виступила гарантом по кредитним зобов’язанням ПрАТ “Київський КПК”.

Контекст

Нещодавно в Україні заарештували корпоративні права та майно австрійського холдингу Pulp Mill Holding, який володіє Київським КПК — одним із найбільших в Європі виробників картонно-паперової продукції. Комбінат звинувачують у нібито несплаті податків, водночас на підприємстві всі звинувачення відкидають та наголошують, що Київський КПК багато років в повному обсязі сплачує податки до бюджетів усіх рівнів і є одним з найбільших платників податків в Київській області.

Окрім того, Київський паперовий комбінат є містоутворюючим підприємством Обухова, яке забезпечує теплом та гарячою водою жителів міста, підприємства Трипільського промвузла та госпрозрахункові установи.

Депутати Обухівської міськради вже звернулися до Президента, Прем’єра та голови ОВА з вимогою не закривати Київський КПК, аби не допустити у місті «коллапсу та катастрофи».

Джерело: УНН

Джерело