Лопес і Аффлек у шлюбному контракті вказали ціну зради

Лопес і Аффлек у шлюбному контракті вказали ціну зради

Фото: Артуро Холмс/Getty Images

Подружжя Дженніфер Лопес і Бен Аффлек перед весіллям уклали шлюбний контракт, у якому є пункт про штраф у разі зради. Згідно з ним, у разі невірності один із подружжя має виплатити іншому п’ять мільйонів доларів. Про це виданню Мarca повідомили люди з близького оточення пари.

За інформацією джерела, на договорі наполягала Лопес. Артистка нібито побоюється, що у майбутньому може набриднути чоловікові, і тому додала до контракту пункт про зраду. Підписання угоди стало вимушеною умовою, тому що подружжя зазнає серйозного тиску з боку інших людей.

— Дженніфер намагається зберігати стосунки свіжими та цікавими. Вона не планує розлучатися за кілька тижнів після заміжжя і свідомо ставиться до того, що люди кажуть про них, — розповів про пару інсайдер.

Лопес і Аффлек таємно розписалися у Лас-Вегасі в липні через двадцять років після перших заручин, а в серпні зіграли пишне весілля у родинному колі. До возз’єднання з Аффлеком Лопес була одружена з колегою Марком Ентоні. Від цих стосунків у неї є двоє дітей. Аффлек має трьох дітей від актриси Дженніфер Гарнер, з якою розлучився у 2018 році.

 

 

Джерело