“Людина з таким бекграундом не має права займати та балотуватися на будь-які державні посади” — активіст про бажання Гутцайта очолити НОК

Вадим Гутцайт

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Чинний міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, який наразі балотується на посаду президента Національного Олімпійського комітету, раніше підозрювався у фальсифікації під час конкурсу на місце директора Департаменту молоді та спорту КМДА. Про це в коментарі УНН розповів громадський активіст Філіп Альїд, який разом з Гутцайтом брав участь у конкурсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це неповага до олімпійської родини”: що відбулося на Олімпійській базі, де мали б пройти дебати між Гутцайтом та Беленюком

Цитата

“У 2018 році, під час конкурсу на посаду директора Департаменту молоді та спорту КМДА, Гутцайт сфальсифікував і в результаті виграв. Історія фальсифікації в наступному: під час конкурсу треба було письмово відповісти, у присутності комісії, на три питання. Коли всі відповіді нами були вже написані, виявилося, що відповіді Гутцайта були близько на 70% чи навіть на 80% ідентичні з чужими науковими роботами, аж до розділових знаків.

Вочевидь якимось чином, можливо вже після засідання, були підмінені відповіді Гутцайта, або він уже прийшов із підготовленими питаннями і відповідями…

Потім у Гутцайта виявили бізнес в Московській області з офіцерами російської армії, інформація про який досі присутня у реєстрах. Вважаю, що людина з таким бекграундом не має ані морального, ані будь-якого іншого права займати та балотуватися на будь-які державні посади”, — розповів Філіп Альїд.

Нагадаємо

Вчора мали б відбутися дебати між Вадимом Гутцайтом та Жаном Беленюком, який також балотується на посаду президента Національного Олімпійського комітету, однак чинний міністр з невідомих причин проігнорував публічну дискусію та не прийшов.

Додамо

Вибори нового президента Національного Олімпійського комітету відбудуться 17 листопада під час XXXVII звітно-виборної Генеральної асамблеї НОК України. На цю посаду претендують троє кандидатів: міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, олімпійський чемпіон Жан Беленюк та директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Ігор Малинський.

Джерело: УНН

Джерело